Šventė pogrindžio spaustuvėje
Renginio „Sušaudyti žodžiai“ svečius pasitikęs „knygnešys“ ir Ukmergės partizanų klubo nariai „Miško broliai“ jaunimą kvietė į kūrybines dirbtuves, kur specialia technika buvo gaminamos raidės. Iš jų buvo sudėliotas užrašas „(Ne)sušaudyti žodžiai“. Bunkeryje – palapinėje buvo demonstruojama ginkluotė ir kita partizaninė atributika.
Partizaną įkūnijęs aktorius Dainius Svobonas skaitė draudžiamą literatūrą, išleistą „ab“ spaustuvėje. Skambėjo patriotinės, partizaninės folkloro ansamblio „Kupolė“ dainos. Nuaidėjo Lietuvos kariuomenės Kauno apskrities savanorių Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės šaulių salvės.
Kiekvienas galėjo pasižymėti istorijos puslapyje, įrašydami specialioje knygoje linkėjimus ir pamąstymus apie Tėvynę, spaudą, žmogaus auką. Knyga buvo įteikta vienam iš pogrindinės spaustuvės „ab“ įkūrėjų Vytautui Andziuliui. Jis džiaugėsi, kad žmonės nėra abejingi tautos istorijai.
Kauno rajono gimnazistai dalyvavo unikaliame konkurse – „Vizitėlių“, dygsniuotų laiškų, kūrimo procese. Tai kalėjimuose ir lageriuose moterų ir merginų siuvinėti krepšeliai, piniginės, sveikinimai, albumėliai, poezijos albumėliai, atsiminimų sąsiuviniai, dažnai vadinami vizitėlėmis, skiautėmis, skiautelėmis. Mokinių kūrinius buvo galima apžiūrėti parodėlėje. Geriausi autoriai buvo apdovanoti padėkos raštais ir suvenyrais – stiklinėmis knygelėmis.
Pagerbtas „Domeikavos“ knygos surinkėjas šviesuolis Antanas Pocius. Garbaus jubiliejaus proga jį pasveikino Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Angelė Ščiukauskienė.
Po bendros žiūrovų ir folkloro kolektyvo „Kupolė“ dainos visi vaišinosi partizanine koše.
Nelegalią pogrindžio spaustuvę Saliuose 1979 m., matydami pragaištingus sovietinės propagandos vaisius, istorinės ir religinės literatūros stoką, įkūrė Juozas Bacevičius drauge su spaustuvininku Vytautu Andziuliu. Taip kovojo Domeikavos krašto, Kauno rajono ir visos okupuotos Lietuvos žmonių labui.
Į spaustuvę patenkama iš šiltnamio po slankiojančiu vandens baseinu. Pavadinimas kilo iš steigėjų pavardžių pirmųjų raidžių. Dabar spaustuvė yra Vytauto Didžiojo karo muziejaus padalinys.