Aukštadvario grožį nuolat puoselėja ir seniūnijos kolektyvas, ir gyventojai

Aukštadvario miestelis yra tranzitinis, todėl jis – tarytum Trakų rajono veidrodis. Pro Aukštadvario seniūniją pravažiuoja ne tik mūsų kraštiečiai, savaitgaliais sugrįžtantys iš didmiesčių, bet ir kitų Europos Sąjungos šalių piliečiai, atvykstantys į Lietuvą turistai bei sunkiasvorių krovinių iš užsienio vežėjai. Šis tarptautinės reikšmės kelias nuo seno vadinamas Karališkuoju keliu, kadangi juo dar karietomis keliavo karaliai nuo Vilniaus iki Varšuvos, pakelės kaimams suteikdami gražius pavadinimus – Karaliūnai, Karališka virtuvė.
Šiandien Aukštadvaris pakeitė savo senąjį rūbą. Miestelis puikuojasi gražiai besitvarkančiomis įstaigomis, renovuotais daugiabučiais namais, tvarkingomis sodybomis ir švariomis gatvėmis. Nuolat tvarkoma renovuota miestelio centrinė aikštė, šalia jos esanti viešoji erdvė, seniūnijos teritorija spindi žydinčiomis gėlėmis, kurias puoselėja seniūnijos darbininkai ir viešuosius darbus atliekantys Aukštadvario seniūnijos gyventojai. Sunku išsaugoti vasarą žydinčias gėles, jas tenka laistyti ir poilsio dienomis, tačiau seniūnijos kolektyvas puikiai darbuojasi, nes kiekvienas suprantame, kad norint sukurti grožį, reikia įdėti daug pastangų.
Seniūnijos darbuotojams aktyviai talkina gyventojai, gaunantys socialines išmokas ir kas ketvirtį seniūnijoje dirbantys 40 val. viešųjų darbų. Džiaugiuosi ir dėkoju už tai, kad socialiai remtinos šeimos turi tinkamą požiūrį į viešųjų darbų programą, puikiai atlieka joms pavestus darbus. Vieni šluoja gatves, kiti riša šluotas, daro kotus grėbliams ar aktyviai dalyvauja kitoje seniūnijos veikloje.
Daugelis socialiai remtinų šeimų yra seniūnijoje vykdomų projektų dalyvės, joms talkina ir atostogaujantys vaikai. Formuojant šį požiūrį, teko nemažai įdėti pastangų, bet džiaugiuosi darbo rezultatais, nes visi puikiai suprantame, kad po gulinčiu akmeniu vanduo neteka.