Drakonų valčių varžybos – ir Druskininkuose

Liepos 23 d. Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius ir vyriausioji specialistė turizmui ir kultūrai Ingrida Griniūtė susitiko su VšĮ „Sveikata visuomenei” atstovu Sauliumi Štaru, kuris kreipėsi su pasiūlymu Druskininkuose rugpjūčio mėnesio pabaigoje organizuoti Drakonų valčių varžybas. VšĮ „Sveikata visuomenei” kartu su irklavimo sporto specialistais ir entuziastais pradėjo projektą „Vandens stadionai”. Projekto tikslas kuo daugiau visuomenės, o ypač jaunimo įtraukti į įvairias pramogas ir sporto šakas susijusias su brangiausiu žemės turtu – vandeniu. Šiuo metu aktyviai vystoma Drakonų Valčių sporto šaka Lietuvoje. Šią vasarą numatyta virš 10 renginių visoje Lietuvoje ir vienas iš jų Druskininkuose. Vienai komandai reikia 22 žmonių – 20 irkluotojų, vieno būgnininko ir vieno vairininko.
„Džiugu, kad Druskininkų kurorto gyventojai ir svečiai taip pat galės išbandyti save komandinėse Drakonų valčių varžybose. Mums kaip sveikatinimo miestui, labai svarbu, kad atrandame kuo daugiau naujų sporto formų bei galime pasiūlyti daugiau įvairesnių renginių. Galbūt išbandę save irklavime mūsų jaunieji bendruomenės nariai susidomės irklavimu, kaip profesionalia sporto šaka“, – sakė mero pavaduotojas L.Urmanavičius.
Šiais metais Drakonų varžybos jau įvyko Vilniuje, Trakuose ir Panevėžyje, o artėjantį savaitgalį vyks Visagine, Anykščiuose ir Klaipėdoje.