Kaip prijungti Apple laikrodį prie telefono ar kompiuterio?
Jeigu jus domina Apple Watch išmanieji laikrodžiai arba tokį jau turite, norint išnaudoti pilną jo funkcionalumą, reikėtų pasirūpinti prijungimu prie telefono ar kompiuterio. Priklausomai nuo to ar naudojami Windows, ar Apple kompiuteriai bei Android, ar Apple išmanieji, šiek tiek skiriasi pats prijungimo procesas. Apžvelkime, kad viskas vyktų kuo paprasčiau.
Apple laikrodžio prijungimas prie Apple iPhone
SVARBU: Tam, kad pavyktų prijungti Apple Watch su Apple iPhone, jūsų išmanusis turi naudoti ne senesnę nei iOS 14 operacinės sistemos versiją.
- Įjunkite Apple Watch laikrodį, kol pasirodys Apple obuolio logotipas.
- Pridėkite telefoną prie Apple laikrodžio (laikykite nedideliu atstumu arba suglauskite), kol iPhone ekrane automatiškai atsirastų susiejimo informacija.
- Savo telefone paspauskite Continue arba atidarykite Apple Watch programėlę rankiniu būdu ir pasirinkite Start Pairing.
- Apple laikrodžio ekrane gali atsidaryti animacija (angl. Viewfinder). Tada per iPhone įjunkite kamerą, kad užfiksuotumėte savo Apple Watch ciferblatą. Taip kamera automatiškai nustatys Apple laikrodį.
- Nuspręskite ar norite paruošti įrenginį kaip visiškai naują laikrodį arba atkurti duomens iš senesnio Apple Watch, jei tokį turėjote.
- Prisijunkite su Apple ID.
- Paruoškite tokius nustatymus, kaip apsaugos kodas, mobiliųjų duomenų planas, Apple Pay ir sinchronizuokite reikalingus duomenis. Tai gali trukti šiek tiek laiko, bet po šio proceso darbas bus baigtas.
Po suporavimo Apple Watch laikrodis bus prijungtas prie iPhone tol, kol bus Bluetooth ryšio zonoje. Jei Bluetooth nepasiekiamas, laikrodis ryšiui palaikyti naudos Wi-Fi. Tiesa, įmanoma ir sąsaja su Android telefonais. Nors tada išmanusis laikrodis neteks šiek tiek funkcionalumo, jums tereikia parsisiųsti Apple Watch programėlę iš Google Play parduotuvės. Kokio funkcionalumo netenkate suporuodami Apple laikrodį su Android telefonu vietoje iPhone?
- Naudojant laikrodį su Android įrenginiu, kai kurios specialiai iOS kurtos programos gali neveikti tinkamai (arba išvis neveiks).
- Iš laikrodžio siunčiamos iMessage žinutės veikia gerai, tačiau SMS žinutės gali veikti prasčiau. Jei žinutę siunčiate naudodamiesi tokiomis programomis per Telegram ar WhatsApp, viskas turėtų veikti tinkamai.
- Galite naudotis Apple Watch fitneso ir sveikatos stebėjimo programėlėmis, tačiau duomenys nebus sinchronizuojami su Android įrenginiu dėl to, kad nėra Apple Health.
- Sudėtinga Apple Watch laikrodį atnaujinti.
Apple laikrodžio prijungimas prie kompiuterio
Nors susiedami Apple Watch su kompiuteriu negausite tokio funkcionalumo, kokio įmanoma tikėtis iš telefono, tam tikrus išmaniojo laikrodžio aspektus galite valdyti kompiuteryje per iCloud ir iTunes. Daugiausiai tai skirta atsarginės duomenų kopijos kūrimui ir atkūrimui.
Patogiausia prijungti vieną įrenginį prie kito per iCloud
Prieš pradėdami įsitikinkite, kad ir iPhone, ir kompiuteris yra prisijungę prie to paties Apple ID. Tada eikite į Settings > [jūsų vardas] > iCloud ir įsitikinkite, kad Apple Watch duomenys, kuriuos norite tvarkyti (pvz., Health ir Activity), yra sinchronizuojami su iCloud.
Tada, PC arba Mac kompiuterio naršyklėje nueikite į iCloud.com ir prisijunkite naudodami savo Apple ID. Per čia pavyks matyti iš Apple Watch sinchronizuotus duomenis, pavyzdžiui, kontaktus, kalendorius ir informaciją apie sveikatą.
Taigi, kadangi jau žinote kaip prijungti Apple laikrodį prie kompiuterio ar telefono, galite rimtai svarstyti apie tokio laikrodžio įsigijimą iš čia – https://pigu.lt/lt/mobilus-telefonai-foto-ir-video/mobilus-telefonai-ir-ju-priedai/ismanieji-laikrodziai-smartwatch.