Kokie pagrindiniai Zyle sulčiaspaudžių privalumai
Ar norite paįvairinti savo kasdienę mitybą ir įtraukti į ją sveikatą stiprinančių vitaminų? Sužinokite, kuo pasižymi Zyle sulčiaspaudė ir kodėl verta ją pasirinkti savo namams.
Kokiomis savybėmis pasižymi lėtaeigės Zyle sulčiaspaudės?
Lėtaeigė sulčiaspaudė – tai kompaktiškas virtuvės prietaisas, skirtas sulčių spaudimui iš populiarių vaisių ir daržovių, pvz., obuolių, kriaušių, morkų ir burokėlių. Lyginant su kitais panašios paskirties prietaisais, jos išsiskiria tuo, kad gali išgauti sultis ir iš lapinių daržovių (pvz., špinatų, petražolių), prieskoninių žolelių (pvz., bazilikų, mėtų) ir smulkių sezoninių uogų grupės vaisių (pvz., serbentų, mėlynių).
Sultys tokioje sulčiaspaudėje išgaunamos lėtai, todėl jos yra geresnės kokybės – sveikesnės. Jose yra daugiau vitaminų ir mineralų, nes spaudžiant žaliavos nėra kaitinamos ar prisotinamos deguonimi.
Kadangi atliekų talpykla yra lėtaeigės sulčiaspaudės išorėje, nesustodami galite pagaminti daugiau gėrimų. Tai įvertinsite, kai skanių ir gaivių sulčių pareikalaus vaikai ir jų bendraamžiai arba vasaros vakarėlio svečiai.
Kokie yra Zyle sulčiaspaudžių privalumai?
Svarbiausias Zyle lėtaeigių sulčiaspaudžių elementas yra sraigtiniai velenai. Pagal jų skaičių prietaisus galima skirstyti į:
- vieno sraigto (horizontalias arba vertikalias) lėtaeiges sulčiaspaudes – jos veikia lėtai ir išsaugo žaliavų maistinę vertę. Jų konstrukcija paprasta, todėl jas lengva valyti. Klasikinė jų forma yra horizontali.
- dviejų sraigtų lėtaeigės sulčiaspaudės (horizontalios arba vertikalios) – yra gerokai efektyvesnės už vieno sraigto sulčiaspaudes. Dviejų sraigtų sulčiaspaudėse sultys gaunamos didesniais kiekiais ir iš bet kokios rūšies vaisių ir daržovių.
Įvairius Zyle sulčiaspaudžių modelius galite rasti čia: letaeige-sulciaspaude.lt
Abiem atvejais sultys išgaunamos susmulkinant vaisių ar daržovę. Šio proceso metu sultys išgaunamos drumstos, koncentruotos, pilnos vitaminų ir maistinių medžiagų. Be to, sulčiaspaudėje išspaustose sultyse nėra putų. Sultis galite išgerti iš karto, bet taip pat galite jas įdėti į šaldytuvą ir suvartoti per dieną ar dvi.
Lėto greičio spaudimo technika dar vadinama „šalto“ spaudimo technika. Lėtaeigė sulčiaspaudė veikia mažesniu nei 120 apsukų per minutę greičiu. Taip užtikrinama, kad žalios spalvos vaisiuose ar daržovėse esančios maistinės vertės nebus sunaikintos. Be to, įvertinsite ir tylų prietaiso veikimą.