Kokie yra svarbiausi daugiasluoksnių plokščių naudojimo privalumai?
Statybinių medžiagų gamybos technologija visą laiką tobulėja, todėl ir privatūs, ir verslo statytojai gali gauti vis geresnių sprendimų. Vienas iš produktų, kuris kelia vis didesnį jų susidomėjimą, yra daugiasluoksnės plokštės. Šios plokštės plačiai naudojamos gyvenamųjų pastatų ir pramoninių statinių statyboje ne tik šilumai izoliuoti, bet ir fasadams kurti. Sužinokite, kokie yra svarbiausi jų naudojimo privalumai.
Kas yra sluoksniuotosios plokštės?
Sluoksniuotosios plokštės – vienas produktų, sukurtas siekiant užtikrinti veiksmingesnę pastatų termoizoliaciją. Šias plokštes sudaro trys sluoksniai: du išoriniai, kurie saugo vidinį. Išskiriamos dvi pagrindinės šių plokščių rūšys: pirmųjų vidurinis sluoksnis yra mineralinė vata, o antrųjų – PIR šerdis. Šie produktai pirmiausia išsiskiria puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis. Tai padeda apsaugoti pastatą nuo šalčio arba kaitros. Taip pat pabrėžiama, kad šios plokštės yra atsparios mechaninėms pažaidoms būtent dėl jų sandaros. Taip pat yra atsparesnės kenkėjams, kurie kartais įsikuria šiltinimo medžiagose.
Sluoksniuotosios plokštės – sužinokite svarbiausius jų privalumus
Daugiasluoksnės plokštės kuriamos tokiu būdu, kad galima jas sėkmingai naudoti ir pastatų viduje, ir išorėje. Kiekvienoje produktų grupėje yra modelių, kurie skirti naudoti sienoms ir stogams. Tai padeda sėkmingai parinkti medžiagą, kad idealiai pasiteisintų konkrečiu atveju. Ypač įdomiai atrodo plokštės, kurios skirtos šaldymo patalpų apdailai ir termoizoliacijai įrengti. Ten, kur būtinas geresnis atsparumas ugniai, galima naudoti specialiąsias plokštes, kurios ženklinamos FIRE. Be to, verta pabrėžti, kad naudojant sluoksniuotąsias plokštes, ženkliai paspartėja pramoninių statinių ar gyvenamųjų pastatų statybos darbai. Tai savo ruožtu palankiai veikia su statyba susijusių sąnaudų optimizavimą.
Sluoksniuotosios plokštės – būdas fasadui sukurti: ar tai geras sumanymas?
Šios plokštės vis dažniau naudojamos kuriant fasadus, ne tik pramoninių ar paslaugų statinių, bet ir gyvenamųjų pastatų. Plokštės užtikrina ne tik gerą pastato šilumos izoliaciją, bet ir suteikia galimybę sukurti estetišką fasadą. Tokiais atvejais rekomenduojama naudoti modelius, kurių tvirtinimo vietos yra nematomos. Statant gyvenamuosius pastatus vertėtų atkreipti dėmesį į plokštes su įspūdingu skalūnų raštu. Galima jas naudoti ir stogams, ir sienoms. Jų minimalistinis pavidalas idealiai pasiteisina statant šiuolaikinius individualius ir daugiabučius pastatus.